Merak etmek, insanlığın gelişimindeki en önemli motivasyondur.

Neuro Discover
hakkında

merak ettiklerinizin bir kısmını burada bulacaksınız.
Dahası aşağıda
Sıradan bir araştırma şirketinin ötesinde

Beyni anlamaya çalışan kâşifleriz.

Bu yüzden topladığımız her veriyi, yaptığımız her analizi, yazdığımız her yorumu, önerdiğimiz her optimizasyonu nörobilimin ışığında, bilim etiği doğrultusunda değerlendirmeye özen gösteriyoruz.

Bilimsellik

Tüm araştırmalar bilimsel dayanaklarla yönetilir.

Uzman Kadro

Tüm araştırmalar nörobilim ve pazarlama uzmanlarıyla tasarlanır, yönetilir ve raporlanır.

En Gelişmiş Teknoloji

Araştırmalarda daima en gelişmiş ve kaliteli teknolojik ekipmanlar kullanılır.

Hızlı Çözümler

Geleneksel araştırmalara göre çok daha düşük veri toplama süresi sayesinde hızlı çözümler.

Akademik ve Ticari Araştırmalarda
5. Yıl

Neuro Discover ile tüketicilerin zihnini keşfedin.

Tüketici davranışlarının altındaki bilinçdışı etkileri görebilmek için çıktığımız bu yolda Türkiye’nin en özel nörobilimcilerinin desteğini aldık. Yüzlerce seminer, yüzlerce ders, binlerce saat araştırma analizi ile bu interdisipliner alanın güvenilir kurumu olduk. Bilime olan inançla ilerlediğimiz bu keşif yolculuğunda, her zaman en zora talip olarak The New York Times’da manşetten yayınlanacak araştırmalara imza attık.

2014 yılında nörobilim ve pazarlama uzmanları tarafından kurulan Neuro Discover, hedef kitlenin çeşitli iletişim aktiviteleri karşısında sözlü olmayan, nörofizyolojik tepkilerini nörobilim teknikleriyle toplayıp analiz ederek bilinçdışı iç görüleri ortaya çıkartan bir araştırma şirketidir.

Markalara nörobilimsel teknikler aracılığıyla duygusal ve motivasyonel bilinçdışı iç görüler sunan Neuro Discover, daha etkili bir pazarlama iletişimi yürütülmesini sağlamaktadır.

Neuro Discover, EEG, göz izleme, yüzi fade tanımlama, deri iletkenliği, kalp ritmi ile araştırmalarını yürüten Türkiye’deki tek araştırma şirketidir. Bunun yanı sıra akademik ve bilimsel çalışmalar için beyin aktivitesinin görüntülendiği fMRI araştırmalarını da yürütmektedir.

Neuro Discover, iMotions biometrik araştırma yazılımının resmi Türkiye partneridir.

Neler demişiz?

Medyada Neuro Discover

Televizyon, basılı mecralar, dijital dünyada Neuro Discover hakkındaki haber ve röportajlara buradan ulaşabilirsiniz.

Çalışma Prensiplerimiz Hakkında

Nöropazarlamada Etik

The Neuromarketing Science and Business Association (NMSBA) tarafından hazırlanan ve Neuro Discover’ın da uyguladığı etik kurallar çalışma sistemimizin temelini oluşturmaktadır.

Araştırma projelerinizi görüşmek için

Bize ulaşın

Böylece nörobilimsel yöntemlerin problemlerinize yanıt bulup bulamayacağını öğrenebilir, araştırmanızın metodolojisi ve bütçeler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bizi sosyal medyadan da takip edebilirsiniz.