Nörobilim ve pazarlama uzmanlarının hazırladığı ve sunduğu

Tüketici Nörobilimi ve Nöropazarlama Eğitimleri

Detaylar aşağıda
Nöropazarlamayı öğrenmenin ve anlamanın ilk şartı onu nörobilimcilerden dinlemektir.

Uzmanlardan Derinlemesine Eğitimler

Neuro Discover’da tüm eğitimler bu alanda yıllardır araştırmalar yürüten nörobilim ve araştırma uzmanları tarafından verilmektedir.

Tüketici Nörobilimi ve Nöropazarlamaya Giriş

Bu alana ilgi duyan pazarlama uzmanları, araştırma uzmanları ve akademisyenlere yönelik temel teorik ve pratik bilgilerin sunulduğu 1 günlük eğitim programıdır. Nörobilim teknolojilerinden eye tracking, facial coding, deri iletkenliği ve kalp ritmi ölçümlerine dair canlı workshop ile desteklenmektedir.

Operatör Eğitimi

Laboratuvar çalışanlarına yönelik deney tasarımı, veri toplama, cihaz kalibrasyonları, laboratuvar çalışma prensipleri hakkında verilen 2 günlük eğitim programıdır.
Birebir verilen eğitimdir.

Araştırmacı Eğitimi

Araştırmalarını kendisi yürütmek isteyen araştırmacılara yönelik iMotions biyometrik veri toplama yazılımı kullanımı, cihaz kullanımları, analiz süreçleri hakkında detaylı bilgilerin verildiği 5 günlük eğitim programıdır.
Birebir verilen eğitimdir.

Eğitim taleplerinizi görüşmek için

Bize ulaşın

Böylece pazarlama ve araştırma departmanlarınızın, pazar araştırmalarında nörobilimsel yöntemlerden en doğru şekilde faydalanması için alacağı eğitimlerin içeriği ve bütçelendirme hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bizi sosyal medyadan da takip edebilirsiniz.